31 Mart 2010 Çarşamba

radikal değişimim ...

yeni saçlarım artık kısaaaa,ve 4 ay önceki uzun saçlarım ...yanan saçlarımı bu şekilde kurtarabildim :(

10 yorum:

 1. Pandora'cım yüz hatların muntazam olduğu için kısa saç da çok yakışmış.Bence keyfini çıkar,malum kısa saç modası da var ;)

  YanıtlaSil
 2. Pandaro canım ,yüz hatların muntazam olduğu için çok yakışmış.Hem bu yıl kısa saç da moda,bence keyfini çıkarmlısın ;)

  YanıtlaSil
 3. uzun halii çok güzelmiş,
  kısa mı bırakmayı düşünüyosun :)

  YanıtlaSil
 4. prenses tapşin ; canım çok tşk ederim öncelikle güzel sözlerin için ...moda olduğundan heberim bile yok inan :)) ama sevmedim dersem,haksızlık etmiş olurum kısa saçlarıma ,kullanımı o kadar rahat ki ,sadece alışmak zaman alıyor o kadar,elimi bir atıyorum ki, aaa o da ne :))

  petite;canım bir kuaför mağduruyum aslında ,hiç aklımda yoktu kısa saç,aklımdan geçmezdi,çok dayandım ama artık saçlarımmın hasarı da bana hasar başlayınca ketirmek en iyi ve kesin çözüm oldu..kısa mı uzun mu kullanmalıyım bilemiyorum şuan,ikisinin arasındayım,ama uzunca bir süre kısa saçlara mahkumum ,bu bir gerçek!
  tşk ederim:)

  YanıtlaSil
 5. bencede yüzün güzel oldugu icin kısada cok yakı$mı$ :) güle güle kullan

  YanıtlaSil
 6. bence gayet güzel olmuş. hele azıcık daha uzasın işte o zaman çok hoşuna gidecek bak gör;)

  YanıtlaSil
 7. cnm kesinlikle kısa saçlı halin daha güzel hemde moda.hatta rıhanna tarzı yanları az daha kısaltabılırsın bu kadar yapmısken onuda dene derım cnm

  YanıtlaSil
 8. chunli;çok tşk ederim ..
  lovebug;bencede azcık uzasın ,lütfennn! tşk ederim canım
  nermin; aslında öyle diye gittim ama kuaförüm ,çok iddialı olur ve kullanımı zor olur dedi,bunda karar kaldık..çok tşk ederim :)

  YanıtlaSil
 9. ama ama senın yuzunde guzel ıddalı olabılırsın bu kısalığa belkı bırdaha gelemeyebılırsın ıcındekı rıhannayı dınle...

  YanıtlaSil
 10. kesinlikle kısa saç bence ; uzun saçtan daha çok yakışmış sana

  YanıtlaSil